dnes je 29.6.2022

Input:

Bývalí zaměstnanci s nárokem na čerpání FKSP

19.4.2011, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jsme PO zřízená ÚSC. Ráda bych se zeptala, kteří zaměstnanci spadají do kategorie "bývalých zaměstnanců" a mají nárok na čerpání z FKSP?

Odpověď:

Vyhláška č. 114/2002 Sb. uvádí v § 3 odst. 3,  komu se může poskytovat příspěvek z fondu.  Je tam uvedeno:“ ……a důchodcům, kteří při prvním odchodu do důchodu starobního nebo plného invalidního důchodu pracovali u organizační složky státu nebo příspěvkové organizace“. Čerpání z fondu není nárokové,

Nahrávám...
Nahrávám...