dnes je 3.7.2022

Input:

Čerpání FKSP na masáže

16.11.2020, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jsme příspěvková organizace zřízená ÚSC (střední škola). Náš zaměstnanec si přinesl fakturu s textem: "Fakturujeme Vám za masáže pro pana XY v částce 3 000 Kč".

Může zaměstnanec na tuto fakturu čerpat FKSP? Pokud ano, jaké doklady by měl ještě doložit?

Odpověď:

Jak vyplývá z § 4 odst. 1 vyhlášky č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb, ve znění pozdějších předpisů, z fondu lze přispívat na náklady na provoz kulturních zařízení,

Nahrávám...
Nahrávám...