dnes je 6.12.2022

Input:

Dar z FKSP dlouhodobě nemocnému

10.9.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Můžeme poskytnout peněžní dar z FKSP zaměstnanci, který je dlouhodobě nemocný? V době nemoci bude mít životní jubileum.

Odpověď:

Jestliže má příspěvková organizace ve svých zásadách uvedeno, že bude poskytovat zaměstnancům dary podle § 14 vyhlášky č.114/2002 Sb., částka je rozpočtována a organizace má přehled, komu konkrétně bude předána, ať už se jedná o dar peněžní nebo věcný, není důvod k tomu, aby nebyl vyplacen proto, že je zaměstnanec na

Nahrávám...
Nahrávám...