dnes je 6.12.2022

Input:

Doplňky stravy pro zaměstnance hrazené z FKSP

18.4.2012, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Lze hradit preparáty se stopovými prvky bez vitamínů (např. pro prevenci osteoporózy, křečových žil apod.) po předchozím vyjádření lékaře?

Odpověď:

Ve vyhlášce č. 114/2002 Sb. je v § 4 odst. 2 uvedeno: „z fondu lze hradit nákup vitaminových prostředků pro zaměstnance a přispívat zaměstnancům na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitis A, pokud není hrazeno ze zdravotního pojištění.“ Vyjádření lékaře nemůže jít nad rámec

Nahrávám...
Nahrávám...