dnes je 17.5.2021

Input:

Důchodci a čerpání z FKSP

29.4.2021, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jsme ZŠ, naši bývalí zaměstnanci, kteří odešli do starobního důchodu, u nás čerpají příspěvek na penzijní připojištění ve výši 400 Kč za měsíc. Zaměstnaní u nás byli do doby, než nastoupili do důchodu. Pracovní poměr s nimi byl rozvázán poslední den před nástupem do důchodu. Splňují tedy podmínku čerpání z fondu FKSP nebo nesplňují?

Odpověď:

Okruh osob, kterým se poskytuje příspěvek Z FKSP, je definován v § 3 odst. 3 věta druhá vyhlášky č. 114/2002 Sb., o fondu

Nahrávám...
Nahrávám...