dnes je 12.4.2024

Input:

FKSP a doplňková činnost

8.3.2024, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Vnitřní směrnici je upravena doplňková činnost příspěvkové organizace. Lze zisky vyplývající z této doplňkové činnosti zahrnout do FKSP?

Odpověď:

Podle § 55 zákona č. 250/2000 Sb. a § 68 zákona č. 218/2000 Sb. je fond kulturních a sociálních potřeb tvořen základním přídělem na vrub nákladů příspěvkové organizace ve výši 1 % z ročního objemu nákladů zúčtovaných na platy a náhrady platů, popřípadě na mzdy a náhrady mzdy a odměny za pracovní pohotovost, na

Nahrávám...
Nahrávám...