dnes je 29.6.2022

Input:

FKSP - příspěvek na školu v přírodě

7.7.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Je možné poskytnout příspěvek z FKSP na školu v přírodě pro dítě zaměstnance příspěvkové organizace? Škola v přírodě byla součástí výuky.

Odpověď:

Charakterizovala bych to tak, že z fondu lze přispívat podle § 3 odst. 3 a 4 vyhlášky č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb, ve znění pozdějších předpisů, jen na akce, které organizace organizuje nebo spoluorganizuje nebo pořídí od jiné organizační složky státu nebo právnické nebo

Nahrávám...
Nahrávám...