dnes je 29.6.2022

Input:

FKSP - půjčka na bytové účely

13.11.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jsme příspěvková organizace a poskytujeme zaměstnancům půjčky FKSP na vybavení domácnosti, což máme uvedeno i ve vnitřní směrnici. Náš zaměstnanec si koupil sedací soupravu, kterou doložil fakturou a předložil i fakturu za dopravu od dopravní společnosti. Je možné uhradit i tuto fakturu z fondu FKSP?

Odpověď:

Ve znění § 6 odst.1 písm.b), vyhlášky č.114/2002 Sb., o FKSP, je sice uvedeno, že půjčky jsou pouze na "koupi bytového zařízení", ale je vcelku

Nahrávám...
Nahrávám...