dnes je 27.10.2021

Input:

FKSP - úhrada faktury v cizí měně

4.10.2021, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jsme příspěvková organizace zřízená krajem. Poskytujeme příspěvek na rekreace z FKSP. Lze platit fakturu v cizí měně? Můžeme proplatit výdajový doklad, který zaměstnanec uhradil kartou?

Odpověď:

Žádný právní předpis, ve kterém je popisována tvorba a použití fondu kulturních a sociálních potřeb, Vámi uvedenou možnost proplacení faktury v cizí měně nezakazuje. Ve vyhlášce č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb, je dokonce v § 3 odst.2

Nahrávám...
Nahrávám...