dnes je 1.7.2022

Input:

Náklady na vzdělávací kurzy z FKSP

5.1.2011, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dle vyhl. č. 365/2010 Sb. lze z FKSP přispívat na "náklady na vzdělávací kurzy" (§ 9 písmeno c/). Můžete tyto náklady upřesnit?

Dotaz:

Dle vyhl. č. 365/2010 Sb. lze z FKSP přispívat na "náklady na vzdělávací kurzy" (§ 9 písmeno c/). Můžete tyto náklady upřesnit?

Odpověď:

Podle novelizované vyhlášky č. 114/2002 Sb. se do § 6 Kultura, tělovýchova a sport připojil bod c). Podle tohoto paragrafu je tedy možné přispívat i na vzdělávací kurzy. Tyto příspěvky musíte

Nahrávám...
Nahrávám...