dnes je 2.7.2022

Input:

Nepeněžní plnění poskytovaná z FKSP a osvobození od daně

3.4.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jak postupovat v případě, kdy vyhláška o FKSP stanoví možnost čerpání příspěvku na masáže, ale nestanoví povinnost čerpat masáže ve zdravotnickém zařízení, resp. když je nebude zaměstnanec čerpat ve zdravotnickém zařízení, tak se nebude jednat o osvobozený příjem?

Odpověď:

Speciální ustanovení § 25 odst. 1 písm. h) bod 2 ZDP vylučuje daňovou účinnost nepeněžních plnění poskytovaných zaměstnavatelem zaměstnanci ve formě možnosti

Nahrávám...
Nahrávám...