dnes je 29.6.2022

Input:

Obuv pro zaměstnance

17.12.2021, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Je možné čerpat z FKSP na obuv pro všechny zaměstnance školy?

Odpověď:

K této oblasti vyhláška č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb říká pouze v § 4: „Z fondu lze přispívat na vybavení ke zlepšení pracovních podmínek, na pracovní oděvy a obuv, a to nad povinné vybavení, na jednotné oblečení a na vybavení pro sportovní a zájmovou činnost, které je půjčováno zaměstnancům.“ Není tedy řečeno, že na pracovní obuv mají nárok všichni

Nahrávám...
Nahrávám...