dnes je 25.2.2021

Input:

Permanentka na lyže z FKSP

18.1.2021, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jsme příspěvková organizace zřízená krajem. Můžeme zaměstnancům z FKSP zaplatit permanentku na lyže (samozřejmě vyfakturovanou poskytovatelem daného lyžařského areálu)?

Odpověď:

Ano, dle našeho názoru je možné tímto způsobem příspěvek z FKSP poskytnout. Vyhláška č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb říká mimo jiné v § 9, že: „Z fondu lze přispívat zaměstnancům a jejich rodinným příslušníkům na a) vstupenky na kulturní,

Nahrávám...
Nahrávám...