dnes je 29.6.2022

Input:

Permanentky na plavání a cvičení z FKSP

2.7.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jsme PO - ZŠ. Hradíme z FKSP permanentky na plavání v plaveckém bazénu a také cvičení (jóga, kondiční cvičení). Obojí je nakupované fakturou a u obou položek se jedná o částku do 2 000 Kč. Je možné osvobodit od daně?

Odpověď:

Jak vyplývá z § 6 odst. 9 písm. d) zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů, od daně jsou osvobozeny příjmy v podobě nepeněžních plnění poskytovaná zaměstnavatelem zaměstnanci nebo jeho

Nahrávám...
Nahrávám...