dnes je 25.2.2024

Input:

Poukaz z FKSP za odpracované roky

2.3.2023, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Zaměstnanec dostal poukázku z FKSP za odpracované roky a koupil si za to pobyt na wellnes. Lze tuto poukázku z FKSP proplatit, i když nemáme ve vnitřní směrnici čerpání na pobyty pro zaměstnance?

Odpověď:

Vyhláška č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb v § 14 mimo jiné praví: „Z fondu lze poskytovat zaměstnancům věcné nebo peněžní dary b) při pracovních výročích 20 a každých dalších 5 let trvání pracovního nebo služebního

Nahrávám...
Nahrávám...