dnes je 27.1.2021

Input:

Poukázka k výročí

18.12.2020, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Je možné v rámci čerpání z FKSP poskytnout zaměstnanci nepeněžní plnění k výročí formou úhrady konzumace v restauraci? Buď platbou faktury, nebo poukázkou.

Odpověď:

Vyhláška č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb v § 14 praví: „Z fondu lze poskytovat zaměstnancům věcné nebo peněžní dary a) za mimořádnou aktivitu ve prospěch zaměstnavatele při poskytnutí osobní pomoci při požáru, živelní události a při jiných mimořádných případech a za

Nahrávám...
Nahrávám...