dnes je 3.7.2022

Input:

Použití FKSP a vnitřní směrnice organizace

9.9.2011, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Chtěl bych se zeptat na použití FKSP. Vzhledem k tomu, že jsme malá organizace a příděl do FKSP byl snížen na 1 %, což je u nás velmi malá částka, budeme fond čerpat jen na některé účely, které umožňuje vyhláška, především na stravování. Lze tedy do směrnice uvést jen ty "paragrafy", které budeme využívat? Předem víme, že některé příspěvky u nás nepřipadají vzhledem k omezeným prostředkům v úvahu.

Odpověď:

Podle  § 3 odst. 1 vyhlášky č. 114/2009

Nahrávám...
Nahrávám...