dnes je 6.12.2022

Input:

Přechod majetku rozdělované PO

22.3.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jak postupovat při rozdělení fondů po zaniklé organizaci v případě, že majetek a zaměstnanci přechází na dvě stávající organizace, ale nástupnická je oficiálně pouze jedna z nich. Je nějaký způsob jak rozdělit zůstatky na fondech (rezervní, odměn, FKSP a investic) mezi tyto organizace, nebo přechází celé fondy včetně krytí pouze na nástupnickou organizaci?

Odpověď:

V odpovědi na tento dotaz je možné použít pouze § 27 odst. 9, zákona č. 250/2000 Sb., ve

Nahrávám...
Nahrávám...