dnes je 2.12.2022

Input:

Převod nevyčerpaných prostředků z FKSP do dalšího roku

27.12.2019, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Lze peníze z FKSP převézt na příští rok, když je letos pracovník nevyčerpal?

Odpověď:

Příspěvková organizace převádí na další rok zůstatky finančních prostředků FKSP, které nebyly v daném roce vyčerpány.

Na další rok se převádějí  mimo jiné nevyčerpané částky na dary, které mohou být dle § 14 odst. 3  vyhlášky č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb, ve znění pozdějších předpisů, použité pro stejný účel, a to

Nahrávám...
Nahrávám...