dnes je 1.7.2022

Input:

Příděl do FKSP z odměny, která je refundována jiné organizaci

23.9.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Tvoříme příděl do FKSP i z odměny, kterou refundujeme jiné organizaci (není nákladem naší školy)?

Odpověď:

Pod pojmem refundace platu se rozumí náhrada platu, kterou je organizace povinna uhradit zaměstnavateli, u kterého byl zaměstnanec v době uvolnění v pracovním poměru v souladu s odst. 3 § 206 zákoníku práce.

Příděl do FKSP:
Organizace, která refundaci platu přijímá, nemůže prostředky zahrnout do základu pro výpočet

Nahrávám...
Nahrávám...