dnes je 15.7.2024

Input:

Příspěvek na cvičení z FKSP pro těhotné zaměstnankyně

27.7.2023, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Může být poskytnut příspěvek z FKSP na cvičení pro těhotné zaměstnankyně? Myslíme si, že ano, protože se jedná o zaměstnankyni, která je v pracovním poměru, a cvičení spadá do § 9 vyhlášky č. 114/2002 Sb.

Odpověď:

Obecně je rozhodnutí o poskytovaných benefitech a příspěvcích čistě v gesci zaměstnavatele a je pouze nutné, aby nešlo o diskriminaci, tedy aby všichni zaměstnanci nebo skupiny zaměstnanců měli při využití

Nahrávám...
Nahrávám...