dnes je 1.7.2022

Input:

Příspěvek na dovolenou z FKSP

6.12.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Přispíváme z FKSP na dovolenou 5 000 Kč za rok na zaměstnance. Učitelka nastoupila do práce 1. 9. 2018 a na poloviční úvazek. V říjnu si požádala o příspěvek na dovolenou. Poskytneme ji celých 5 000 Kč nebo ji příspěvek pokrátíme počtem měsíců a velikostí úvazku?

Odpověď:

Fond kulturních a sociálních potřeb upravuje v prvé řadě vyhláška č. 114/2002 Sb. Speciálně hospodaření s ním upravuje § 3, kde se v odstavci 1 píše, že příspěvková organizace sestavuje

Nahrávám...
Nahrávám...