dnes je 3.7.2022

Input:

Příspěvek na obědy z FKSP důchodcům

25.4.2022, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Máme vlastní stravovací zařízení a důchodcům, kteří od nás odešli do důchodů přispíváme na obědy stejnou částkou jako zaměstnancům. Slyšeli jsme názor, že tento příspěvek může mít jen pracující důchodce po odpracování 3 hodin jako zaměstnanec. Kdybychom důchodcům přispívali nižší částkou na oběd než zaměstnancům, nebylo by to bráno jako diskriminační?

Odpověď:

Máte plnou pravdu. Na stravování ve vlastním stravovacím zařízení se vztahuje ustanovení § 2

Nahrávám...
Nahrávám...