dnes je 25.2.2024

Input:

Příspěvek na penzijní připojištění z jiných prostředků

3.8.2023, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jsme příspěvková organizace zřízená ÚSC. Z FKSP přispíváme na penzijní připojištění zaměstnanců. Vzhledem k tomu, že nám v současné době přibývají zaměstnanci, kteří mají podle směrnice nárok na tento příspěvek a také ho využívají, nebudou nám brzy stačit prostředky na jeho pokrytí z FKSP. Je možné přispívat na penzijní připojištění zaměstnanců i z prostředků určených na platy?

Odpověď:

Příspěvek na penzijní připojištění podle § 27

Nahrávám...
Nahrávám...