dnes je 15.7.2024

Input:

Příspěvek na stravování zaměstnanců školy

8.9.2023, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Musí škola přispívat ze svých provozních prostředků na stravování zaměstnanců? Jsme škola (PO) zřizovaná krajem. Stravování zabezpečujeme smluvně v jiné organizaci (škola se školní jídelnou). Oběd stojí 77 Kč, zaměstnanec uhradí 25 Kč a z FKSP přispíváme 52 Kč, z provozu 0 Kč. Je to takto správně? Podle § 8 vyhlášky č. 296/2022 Sb. se na úhradě nákladů na stravování podílí zaměstnavatel a strávník. Musíme tedy přispívat na

Nahrávám...
Nahrávám...