dnes je 1.7.2022

Input:

Příspěvek odborové organizaci z FKSP

29.9.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Lze odborové organizaci zaplatit z prostředků FKSP náklad na občerstvení při konání odborové schůze?

Odpověď:

Ve vnitřní směrnici k hospodaření FKSP by mělo být uvedeno v souladu s § 13 vyhlášky č. 114/2002 Sb., jaký bude příspěvek odborové organizaci a jak může být  čerpán.

Doporučujeme účtování:
1. Náklady na občerstvení celkem  10 000 Kč – faktura MD 518 (501) – D 321
2. Náklady hrazené z FKSP    8 000 Kč    MD 412 – D 648
3. Pohledávky za zaměstnanci

Nahrávám...
Nahrávám...