dnes je 25.9.2022

Input:

Příspěvek z FKSP na dioptrické brýle

26.8.2022, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Můžeme poskytnout z FKSP příspěvek na dioptrické brýle pouze na 1 000 Kč, když brýle stojí např. 5 000 Kč? Faktura bude samozřejmě pouze na 1 000 Kč. Zaměstnanec už má příspěvek na rok vyčerpaný a zbývá mu vyčerpat pouze 1 000 Kč.

Odpověď:

Vyhláška č. 114/2002 Sb. v § 4 mimo jiné praví pouze: „Z fondu lze přispívat zaměstnancům na dioptrické brýle, kontaktní čočky nebo speciální optické pomůcky.“ Žádný hodnotový limit není uveden a to

Nahrávám...
Nahrávám...