dnes je 18.5.2024

Input:

Příspěvek z FKSP na nákup brýlí v oční optice  

10.2.2023, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jsme PO, školka. Uplatňujeme příspěvek z FKSP na nákup brýlí v oční optice. Zaměstnavatel nám nyní nařídil uplatňovat příspěvek pouze v jedné konkrétní optice. Je to takto možné? Nebo má zaměstnanec právo uplatnit příspěvek z FKSP v jím vybrané prodejně?

Odpověď:

Příspěvek z fondu na dioptrické brýle podle § 4 odst. 2 písm. b) vyhlášky č. 114/2002 Sb. může organizace poskytnout zaměstnanci pouze nepeněžní formou a musí být splněna

Nahrávám...
Nahrávám...