dnes je 2.12.2022

Input:

Příspěvek z FKSP na tábor pro děti zaměstnanců

20.10.2010, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Je možný příspěvek z FKSP na tábory pro děti zaměstnanců?

Dotaz:

Dům dětí a mládeže organizuje v rámci své činnosti dětské tábory. Lze přispět z FKSP rodinným příslušníkům - dětem zaměstnanců na tyto tábory?

Odpověď:

Dětské tábory v době školních prázdnin se považují  za dětskou rekreaci, na kterou lze čerpat FKSP na základě § 8 vyhlášky č. 114/2002 Sb.

Nahrávám...
Nahrávám...