dnes je 2.12.2022

Input:

Příspěvek z FKSP na vzdělávání

7.1.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Naše škola bude pořádat jazykové kurzy. Vyučovat budou naši pedagogové. Můžu našim zaměstnancům přispět z FKSP na vzdělávání? Pokud ano, jak, a jaký doklad vystavit? Jsme PO, plátci DPH.

Odpověď:

Můžete vyhotovit doklad o použití podle § 29 zákona o DPH. Bude to plnění podle § 14 odst. 4 písm. b) zákona o DPH. Tento doklad bude obsahovat cenu kurzu, pro zaměstnance se celková částka zdanitelného plnění rozdělí na pohledávku za zaměstnancem a na příspěvek

Nahrávám...
Nahrávám...