dnes je 13.7.2024

Input:

Příspěvek z FKSP na zájezd

1.8.2023, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Přispíváme zaměstnancům z FKSP na zájezdy. Může být faktura vystavena pouze na 20 000 Kč, když zájezd stál 30 000 Kč?

Odpověď:

V případě, že organizace bude zaměstnanci poskytovat příspěvek z fondu  na zájezd,  pak musí z fondu uhradit plnou cenu za zájezd tak, jak uvádí § 3 odst. 4 vyhlášky č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb, v platném znění. Zaměstnanci pak bude zájezd poskytnut za  cenu  sníženou o příspěvek z fondu,  jakmile

Nahrávám...
Nahrávám...