dnes je 9.12.2022

Input:

Proplácení proforma faktury z FKSP?

3.9.2020, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Pracuji ve škole a dostali jsme možnost čerpat z FKSP 5 000 Kč, zarezervovala jsem si rekreaci a poslali mi proforma fakturu, že daňový doklad mohou vystavit, až se to uskuteční. Ve škole mi řekli, že z FKSP se proforma faktury nesmí proplácet. Je to tak?

Odpověď:

Dle § 3 odst. 4  vyhlášky č. 114/2002 Sb., ve znění pozdějších předpisů, lze příspěvek poskytnout pouze z fondu té organizace, která činnost nebo plnění zcela uhradila. Účetní doklad o

Nahrávám...
Nahrávám...