dnes je 3.7.2022

Input:

Půjčka z FKSP na bytové účely

13.6.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jsme příspěvková organizace zřízená ÚSC. Našim zaměstnancům poskytujeme podle vyhlášky o FKSP bezúročnou půjčku z FKSP na bytové účely ve výši 10 tis Kč. Je možné podle nových právních předpisů i nadále poskytovat tuto půjčku v této výši zaměstnancům bezúročně?

Odpověď:

Podle § 6 odst. 2  vyhlášky č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb, ve znění pozdějších předpisů, byly zaměstnancům dosud poskytovány půjčky z FKSP na bytové účely

Nahrávám...
Nahrávám...