dnes je 15.8.2022

Input:

Smuteční věnec z FKSP

3.6.2022, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Lze z FKSP zakoupit smuteční věnec nebo smuteční kytici na pohřeb zaměstnance?

Odpověď:

Po novele vyhlášky č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb, od 1. 1. 2021 tato zahrnuje i § 14a, který říká přímo, že: „Z fondu lze hradit pořízení smuteční kytice nebo smutečního věnce v případě úmrtí zaměstnance“. Tedy ano, z FKSP je čerpání na pořízení smuteční kytice nebo smutečního věnce na pohřeb zaměstnance povoleno. Tuto možnost čerpání

Nahrávám...
Nahrávám...