dnes je 25.2.2024

Input:

Teambuilding hrazený z FKSP

4.8.2022, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Naše organizace pořádá pro své zaměstnance teambuilding na dva dny v pracovní době s ubytováním a stravou. Lze platit z FKSP?

Odpověď:

Pozor! V první řadě bychom chtěli upozornit, že teambuilding není možné pořádat v pracovní době. Může se uskutečnit pouze v mimopracovní době.

Vyhláška č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb praví v § 9 mimo jiné, že: „Z fondu lze přispívat zaměstnancům a jejich rodinným příslušníkům na

Nahrávám...
Nahrávám...