dnes je 2.7.2022

Input:

Účast na akci hrazené z FKSP

31.5.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jsme příspěvková organizace zřízená krajem. Chtěli bychom prostředky FKSP, které máme naspořeny, jednou ročně vyčerpat tím, že pro zaměstnance uspořádáme teambuildingovou akci. Zaplatili bychom ubytování v rekreačním středisku s hrazeným jídlem. Tam by proběhl i naučný seminář a v rámci toho by byla návštěva nějakého sportovního či kulturního zařízení. Je to v souladu s pravidly čerpání FKSP? Musí být účast povinná?

Odpověď:

Podle § 9 písm. b) vyhlášky č.

Nahrávám...
Nahrávám...