dnes je 1.7.2022

Input:

Úhrada dárkových poukazů z FKSP

5.3.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Je možné z FKSP uhradit přenosné dárkové poukázky zakoupené v kosmetickém a masážním salonu? Mělo by být rozepsáno, co poukázka obsahuje (cvičení, masáže aj.)? Jelikož se jedná o přenosné poukázky, měla by být vedena jejich evidence?

Odpověď:

Pokud by organizace dárkové poukázky pořídila z finančních prostředků FKSP podle § 9 vyhlášky č. 114/2002 Sb. proto, aby umožnila zaměstnancům využít například masáží nebo různých forem cvičení v určité předem

Nahrávám...
Nahrávám...