Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Úhrada léčebné fototerapie z FKSP

13.9.2019, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jsme PO zřízená krajem. Z FKSP bychom chtěli zaměstnankyni uhradit léčebnou fototerapii (problémy s kůží, není to estetický zákrok, ale léčebný) prováděnou zdravotnickým zařízením, ale nehrazenou pojišťovnou. Zařadili bychom to do stejné kategorie jako čerpání rehabilitací a masáží. Je to možné?

Odpověď:

Dle Vyhlášky č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb lze dle § 8 přispívat rovněž na "dovolenou, včetně rehabilitace a lázeňské