dnes je 28.7.2021

Input:

Vitamínové prostředky z FKSP

26.3.2021, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jsme PO zřízená ÚSC. Pořídili jsme vitamínové prostředky z FKSP pro své zaměstnance. Lze uplatnit toto plnění, když se jedná o doplňky stravy (což je uvedeno na všech vitamínových produktech) a pořídili jsme je přímo od výrobce? Nebo si musí tento příjem zaměstnanci zdanit a odvést zdravotní a sociální pojištění?

Odpověď:

Vyhláška č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb v § 4 odst. 2 písm. a) praví, že: „Z fondu lze přispívat

Nahrávám...
Nahrávám...