dnes je 2.12.2022

Input:

Výběrové řízení na nákup dárkových poukazů

29.10.2019, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jsme příspěvková organizace a máme podmínku zřizovatele, že v oblasti nákupu poukazů (masáže, lékárna apod.) nad 200 000 Kč, musíme dělat výběrové řízení. Výběrové řízení nás v jednom případě stálo 21 000 Kč a my jsme je zaplatili z FKSP i s cenou poukázek. Je to tak správně nebo náklady na výběrové řízení jsme měli platit z provozu. Řeší to nějak zákon?

Odpověď:

Výdaje z FKSP lze čerpat pouze na akce a činnosti uvedené v § 4 až § 14

Nahrávám...
Nahrávám...