dnes je 2.12.2022

Input:

Vzdělávací kurzy a FKSP

5.9.2011, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Podle novelizované vyhlášky č. 114/2002 Sb., o FKSP, účinné dnem 1. ledna 2011 lze podle § 9 písm. c) z fondu přispívat zaměstnancům a jejich rodinným příslušníkům na náklady na vzdělávací kurzy.

Chtěla bych se zeptat, co lze zahrnout pod výraz "vzdělávací kurzy"? Pokud bude mít PO v zásadách stanoveno, že přispívá dětem zaměstnanců na vzdělávací kurzy, lze přispět na zájmové vzdělávání ve školských zařízeních, tj. podle vyhlášky č. 74/2005 Sb. § 3 - ve

Nahrávám...
Nahrávám...