dnes je 24.6.2024

Input:

Zabezpečení stravování zaměstnanců školy

3.6.2024, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Musí škola zřízená obcí přispívat ze svých provozních prostředků na stravování zaměstnanců? Stravování se zabezpečuje smluvně v jiné organizaci (samostatná po - Zařízení školního stravování). Oběd stojí 105 Kč, zaměstnanec uhradí 55 Kč a z FKSP přispíváme 50 Kč, z provozu 0 Kč. Je to takto správně? Podle § 9 vyhlášky č. 296/2022 Sb. se na úhradě nákladů na stravování podílí zaměstnavatel a strávník. Musí tedy organizace z rozpočtu zřizovatele

Nahrávám...
Nahrávám...