dnes je 24.2.2024

Input:

Zájezd na vánoční trhy z FKSP

14.12.2023, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Může zaměstnanec čerpat příspěvek z FKSP na jednodenní zájezd na vánoční trhy, který pořádá cestovní kancelář?

Odpověď:

Vyhláška č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb praví v § 8 pouze: „Z fondu lze přispívat zaměstnancům a jejich rodinným příslušníkům na rekreaci, včetně rehabilitace a lázeňské léčby, rekreační pobyty ve vlastních zařízeních nebo pořízených od jiných organizačních složek státu nebo od právnických nebo

Nahrávám...
Nahrávám...