dnes je 9.12.2022

Input:

Životní pojištění z FKSP

19.5.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Příspěvková organizace si ve svém vnitřním předpisu taxativně vymezila použití FKSP - použití je užší než umožňuje vyhláška o FKSP. Nebylo zde uvedeno použití "Pojistné na soukromé životní pojištění". Přesto organizace hradila za zaměstnance část pojistného na soukromé životní pojištění. Jedná se o neoprávněně vyplacené prostředky z FKSP?

Odpověď:

Pokud příspěvková organizace poskytla zaměstnancům příspěvek z FKSP na soukromé životní pojištění podle § 12a

Nahrávám...
Nahrávám...