Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Čerpání FKSP na kulturu zaměstnanců

5.6.2020, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jsme příspěvková organizace ZŠ a chceme uspořádat zájezd (návštěvu hradu). Můžeme jednotlivé části zájezdu hradit z FKSP samostatně (např. skupinová jízdenka - vlak, skupinová vstupenka - hrad)? Nebo musíme zájezd pořídit jako celek na fakturu (např. od CK)?

Odpověď:

Vyhláška č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb v § 9 říká, že: „ Z fondu lze přispívat zaměstnancům a jejich rodinným příslušníkům na náklady na kulturní,