dnes je 28.7.2021

Input:

Potravinové balíčky z FKSP

2.3.2021, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Je možné čerpat z FKSP na nákup potravinového balíčku a pokud ano jsou nějaká pravidla?

Odpověď:

Čerpání fondu kulturních a sociálních potřeb lze provést jen v souladu s vyhláškou č. 114/2002 Sb. V platném znění. Tento předpis vyjmenovává v § 4 - § 14 možnosti, na něž lze prostředky fondu čerpat k naplnění příspěvků zaměstnancům a jejich rodinným příslušníkům. Musíte se tedy vejít do některého z důvodů. Znamená to, že můžete takovéto balíčky pořídit v rámci

Nahrávám...
Nahrávám...