dnes je 25.9.2022

Input:

Příspěvek na mobil z FKSP

27.12.2021, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Jsme příspěvková organizace, ZŠ. Naši zaměstnanci využívají mobilní telefon za zvýhodněný tarif operátora Vodafone, který je hrazený přes zaměstnavatele a zaměstnanci jsou pravidelně tyto služby sraženy ze mzdy. Můžeme zaměstnancům přispívat z FKSP na tento tarif u operátora Vodafone?

Odpověď:

Možnosti čerpání fondu kulturních a sociálních potřeb upravuje detailně vyhláška č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb v § 4-14. Jde

Nahrávám...
Nahrávám...