Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Příspěvek z FKSP na solárium

1.3.2019, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Můžeme vedle pernamentky do plaveckého bazénu přispívat z FKSP i na solárium?

Odpověď:

V tomto případě záleží opravdu na Vaší případné obhajobě a subjektivně daném smyslu poskytované služby. Úhradu podobné služby u dodavatele (využití solária v externím studiu) totiž vyhláška č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb, výslovně nepovoluje. Část tohoto předpisu, kterou by bylo možné na daný typ příspěvku vztáhnout, je § 8, který říká, že: "Z